Drahí priatelia, napíšte nám váš úmysel a prosbu o modlitbu. V dnešný deň ju prednesieme Bohu počas našej spoločnej večernej modlitby a budeme na vás osobitne pamätať. 

Sestry CJ

Prosba o modlitbu

Re:Re:prosba o modlitby

viera 11.02.2014
veľmi pekne ďakujem za Vaše modlitby, nech Vám to Pán stonásobne vynahradí

prosba

Jana 03.02.2014
Drahé sestričky, chcem Vás poprosiť o modlitby za moju rodinu, nech nás Pán požehná zdravím, pokojom, dobrými vzťahmi v rodine, nech mi dá dostatok síl na výchovu detí, aby sme mali dobrý vzťah navzájom a nech nás požehná v našich povolaniach. PBZ

Re:prosba

Jana Pavla 04.02.2014
Milá Jana, dnešné slváenie Eucharistie som obetovala za Vás a Vašu rodinu. Kedysi mala moja babka na stene výšivku so slovenským porekadlom: "Kde Boh hospodári, tam sa dobre darí." Nech je Boh stredom vo Vašom srdci aj v celej rodine - On nesklame :-)

prosba

anka 02.02.2014
Drahe sestricky ,prosim o modlitby za mojho manžela ,ktory leži po ťažkej chorobe na lôžku nevladny,aj za mna nech ma Naš Nebesky Otec posilni pri jeho opatrovani, vrucne dakujem za Vaše modlitby.

Re:prosba

s.Silvia 03.02.2014
Milá Anka, chcem Vás uistiť o mojej modlitbe za všetko, o čo prosíte a čo nosíte vo svojom srdci. Dovoľte, aby som Vám vyjadrila svoj obdiv za Vašu lásku a starostlivosť, s ktorou stojíte pri svojom manželovi. Nech už sa v nás deje čokoľvek, vždy je dôležité, že aj napriek našim chybám a slabostiam, stojíme pri tých, ktorí nás potrebujú. Nech Vás Pán posilní a buďte si istá, že je vždy s Vami. Lebo, keď navštívil Vašu rodinu krížom, nielenže Vám tým ukazuje ako Vás veľmi miluje, ale aj sám ten kríž s Vami ponesie.

Re:Re:prosba

anka 10.02.2014
Draha s. Silvia dakujem za modlitby aj za vaše slova povzbudenia a utechy.Pan Boh zaplat.

Prosba o modlitbu za sviatosť krstu .

Alenka 01.02.2014
Milé sestričky prosím o modlitby za sviatosť krstu pre vnučku Leu a za synovcovu dcéru Evku.Mrzí ma že obaja síce žijú v hrišnych vzťahoch ale deti za to nemôžu.kiež by dal Pán aby sa obaja zosobášili s maminami ich detí. Vďaka Pane

Re:Prosba o modlitbu za sviatosť krstu .

s.Silvia 03.02.2014
Milá Alenka, pripájam sa svojou modlitbou k tej Vašej a nesiem s Vami Vašu prosbu a aj Vašu bolesť. Láska dokáže veľa a keď sa k nej pridá viera a modlitba, Boh má otvorené dvere pre zázrak. Vaše srdce je plné lásky nielen k svojmu synovi a k synovcovi, ale aj k ich manželkám a deťom a to je krásne. Boh to určite odmení. Neprestávajte Ho vo viere prosiť a určite sa raz stane zázrak, po ktorom túžite. A budete sa môcť tešiť ako svätá Monika. Takmer 17 rokov prosila za svojho syna a dnes je z neho svätý Augustín. A ja verím, že sa aj dnes dejú takéto zázraky.

prosba o modlitbu

Lena 01.02.2014
Srdečne pozdravujem moje drahocenné sestričky.
Chcem vás poprosiť o modlitbu aby sa mi vyriešila situácia v ktorej sa nachádzam, kedže sa mi nedarí ani v pracovnom a súkromnom živote, prosím o modlitby aby som neupadala a stále viac a viac dôverovala Bohu, že On rieši moju situáciu. Modlite sa nech vytrvám v modlitbách ktoré som sa podujala vykonať a pochopila Božie riadenie v mojom živote.

ďakujem Vám za vaše prednesené modlitby, nech Pán mocne požehnáva celú vašu kongregáciu.

Re:prosba o modlitbu

Jana Pavla 01.02.2014
Milá Lena, opísali ste aj cestu, ktorá vedie k východisku z ťažkostí - budem dnes aj za Vás prosiť v duchu Vašich slov. Nech je Vám útechou a podporou svedectvo biblického Jóba.

práca a zachovanie platu

osamelá matka 31.01.2014
Drahé sestričky, v dnešnej ťažkej dobe nám siahajú na prácu a chcú znižovať platy. Vrúcne prosím o príhovornú modlitbu za našu ekonómku, aby nerobila zlé rozhodnutia, nech ju osvieti Duch svätý, aby nám uznala spravodlivú plácu a neznižovala stavy pracovníkov. Dôverujem, že Boh vyslyší o čo prosím aj skrze Vaše modlitby.Nech Vás Boh žehná!

Re:práca a zachovanie platu

Jana Pavla 01.02.2014
Pripájam Vašu vážnu prosbu do svojej osobnej modlitby v dnešný deň. Kiež môžete pracovať v pokoji, s radosťou a bez ťažkých starostí o zajtrajšok.

úpenlivá prosba

Ivanka 30.01.2014
Dobrotivé sestričky, zajtra ma čaká ďalšia skúška a mám pocit, že sa v tom množstve informácií strácam. Prosím Nášho Pána o pomoc, ale pekne prosím aj vás o modlitbu za pomoc pri zajtrajšej skúške, aby som ju urobila. Nech ma Pán sprevádza. Úprimné Pán Boh zaplať

Re:úpenlivá prosba

s.Helena 30.01.2014
Ivanka, vyprosujem Vám svetlo Ducha Svätého pre zajtrajší deň.

prosba

Peter 30.01.2014
Drahé sestričky prosím o modlitbu za uzdravenie mojej chorej mysle aby som sa vymanil zo závislosti prosím úprimne o modlitbu prosím príhovore sa za mňa u pána Boha aby som nabral silu a netrestal svoju rodinu mojím zlým prístupom.
<< 982 | 983 | 984 | 985 | 986 >>

Pridať nový príspevok

Ponuky

02.10.2020 15:20
„Dám ti múdrosť a poučím ťa o ceste, ktorou máš kráčať; poradím ti a budem ťa mať stále na...
16.09.2020 18:12
24.02.2020 17:00
https://misionari.sk/public/index.php/courses

Novinky

Sviatok Narodenie Panny Márie – 8. 9. 2020 sa stal významným dňom pre...
Celodiecézne kňazské rekolekcie pri príležitosti sv. Košických...
Sviatok sv. Moniky sme si tohto roku vo Výrobni hostií vybrali na duchovnú...
Počas krátkeho oddychu v Slovenskom raji sa nám naskytla príležitosť...
V Košickej arcidiecéze v Obišovciach sa nachádza diecézna svätyňa s...
Študenti akademického programu Master v teológii manželstva...
 "Všetko šťastie človeka spočíva v láske. Si taký veľký a máš takú...
31. 7. 2020 sa stal v našej ružomberskej komunite príležitosťou na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>