Drahí priatelia, napíšte nám váš úmysel a prosbu o modlitbu. V dnešný deň ju prednesieme Bohu počas našej spoločnej večernej modlitby a budeme na vás osobitne pamätať. 

Sestry CJ

Prosba o modlitbu

Prosba

Slávka 26.10.2021
Mile sestricky prosim o modlitbu za moju dceru Boze pomoz jej.PBZ.

prosba za modlitbu

Monika 25.10.2021
Drahé sestričky,vrúcne prosím o modlitby za odpustenie v rodine,lásku a návrat manžela do nášho manželstva. Ďakujem pekne.

Prosba

Janka 25.10.2021
Pane Ježišu, otvor svedomie nášho brata,že sa nepekne zachoval ku svojim surodenco, aby to chcel napravit a vyrovnal sa z rodičovského domu so svojimi biedu trejucimi surodencami a pomohol im.Pripomen mu ako svoju matku nenavštevoval v domove dochodcov,ako im neprispel na rekonštrukciu hrobo,aby to chcel napravit. Aby sam dobrovolne išiel na protialkoholicku liečbu.Za jeho obratenie. Svetlo do jeho života.
Za uzdravenie Radka y covidu. Za uzdravenie vztahu so s Za uz vz v r

Prosba

Mária 25.10.2021
Milé sestričky, prosím o uzdravenie môjho tela a duše .Za Božiu pomoc a požehnanie pre moje deti, manžela, rodičov aj sestry.Nech nás Panna Mária ukryje vo svojom Nepoškvrnenom srdci a nech nám vyprosuje u svojho Syna Ježiša,aby nám pomáhal a bol navždy s mojou rodinou.Pán Boh zaplať a požehnaj.

Prosba

Mama 25.10.2021
Milé sestričky , prosím o modlitby pre svojho syna , za zdravie, vedenie Duchom Svatým múdrosť , spokojnosť, radosť do života , dobrých priateĺov, ochranu Božiu. Bohu vďaka.

Prosba

Ludmila 25.10.2021
Děkuji a stále prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela a NYNÍ TÉŽ ZA JEHO UZDRAVENÍ Z BOLESTIVÉHO ONEMOCNĚNÍ NOHY. Prosím o modlitbu za uzdravení kolegyně z vážné nemoci. Prosím o modlitbu za to, abych se zbavila tlaku na výkon a touhy po falešné dokonalosti. Stále prosím o modlitbu za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů a učitelů a za dary Ducha Svatého pro všechny. Nyní navíc prosím o modlitbu za zdar našeho poutního výletu do Rakouska. Děkuji.

Prosba o uzdravenie syna

Eva 25.10.2021
Prosím o modlitby za môjho syna, aby sa dostal z depresií a našiel zmysel života . Pbz

Prosba o modlitbu

Veriaca 24.10.2021
Prosím o zázrak uzdravenia - tehotnej dcéry aj plodu, sesternice, priateľa, priateľky.
Za mňa, mamu, dcéru, zaťa, všetkých: za Božiu pomoc, vedenie, požehnanie všetkých oblastí života, ochranu, dobré vzťahy, fyzické, psychické, emocionálne, vnútorné, duchovné, uzdravenie rodových koreňov, minulosti, oslobodenie. Za Dary a ovocie Ducha Svätého, dar odpustenia, dar viery. Boží pohľad na seba aj druhých. Pre dcéru šťastné, požehnané manželstvo, zdravé deti.., úspešné ukončenie štúdia, požehnanú robotu pre zaťa. Požehnanie, ochranu, lásku, porozumenie v mojom vzťahu. Kovid pomoc. Finančné požehnanie. Požehnanú robotu. PBZ

Prosba o modlitby

Bohuznama 24.10.2021
Milé sestričky prosím o modlitby, manžel holduje alkoholu, neviem čo robiť, nevládzem už takto ďalej..Pane pomôž prosím ukáž správnu cestu života,som na pokraji síl nevládzem už takto ďalej....pbz

prosba o modlitbu

prosebnice J. 24.10.2021
Milé sestřičky, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.

Prosba o uzdravenie syna

Eva 24.10.2021
Prosím o modlitby za uzdravenie môjho syna, ktorý trpí depresiami , nevidí zmysel života, nech Boh dá, aby sa uzdravil a našiel ho. Pánboh zaplať za motlitby

Prosba o modlitbu za uzdravenie

Lea 23.10.2021
Drahé sestričky, veľmi pekne vás prosím o modlitbu za 4 ročného chlapca Sebiho,ktorý je v ohrození života.Momentálne je v nemocnici v Bostone,na ktorú sa mu poskladali ľudia z SK,ale nastali komplikácie, a žiaľ sa minuli financie na liečbu,pre ktorú tam šli.Prosim zo srdca o modlitbu za jeho uzdravenie,nech už skonči vlna nečakaných zdr.komplikacii.PBZ

Prosba

;) 23.10.2021
Prosim o modlitbu za zdravie pre sestru,za rador ookoj v jej srdci a za buducnost a buduceho manzela ❤️❤️❤️Teraz najma zs to zdravie ❤️☺️

Za Božie milosrdenstvo,ochranu,pomoc,zdravie,za živú vieru

Ľubomíra 23.10.2021
Prosím pre nášho syna,za manžela,za mňa,oca a Máriu,sestry,synovcov,svokru,celú rodinu,nepriateľov,tých-ktorých sme stretli počas týždňa ,deti a mládež,duchovenstvo,ateistov,duše v očistci i za bratov.VNSPM.PBZ.

Zdravie

Gitka 23.10.2021
Prosím o modlitbu za zdravie pre seba nech som v poriadku a môžem sa venovať svojim deťom a
Prosím o modlitbu za zdravie pre manzela, nech je čím skôr v poriadku
Prosím o modlitbu za ochranu a požehnanie pre naše deti A., P., S., D.
Ďakujem PBZ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Ponuky

24.02.2020 17:00
https://misionari.sk/public/index.php/courses

Impulz na modlitbu

Keď Ježiš so svojimi učeníkmi a s veľkým zástupom odchádzal z Jericha, pri ceste...
Ježiš si zavolal Dvanástich a povedal im: „Viete, že tí, ktorých pokladajú za vládcov národov,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky

Prečo je 400. výročie prvej Máriinej cesty do Ríma aj dnes také...
Každodenný život, jeho radosti i starosti. A v ňom nechýba...
V pátek 8.10. začaly oslavy ve 14 hodin uvítáním hostů, pokračovaly mší...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>